شاخه خبر : تازه ها

حقی که از مرد ساده و بی ریای اپتومتری بر گردن ماست

به منظور تجلیل از یک عمر فعالیت حرفه ای دکتر محمد آقازادا امیری مراسم در روز پنج شنبه مورخه 4/3/96 از ساعت یازده در محل سازمان نظام پزشکی و با همت جمعی از همکاران و مسئولین سازمان، برگزار خواهد شد.
1396/03/04
پس از بازگشت از امریکا با آغاز بکاردانشکده فعلی توانبخشی شهید بهشتی، از همان ابتدا تدریس به دانشجویان اپتومتری را برعهده گرفت و تا کنون نیز در این مسیر زحمات فراوانی را متحمل شده است. بسیاری از همکاران شاغل در سراسر کشور دکتر امیری را با تکیه کلام های معروفش در کلاس درس به یاد دارند. مربی دلسوز و بی پیرایه ای که کلام و عملش یکی است. در دوران ریاستش بر انجمن علمی نیز علیرغم تحمل زحمات فراوان، مورد هجمه های ناعادلانه ی بسیاری قرار گرفت. در کنار دانش حرفه ای، مهارت و سواد ایشان، ما دکتر امیری را به دیانت و پیش قدم بودن در انجام امور خیر می شناسیم. متاسفانه مدتی است که ایشان بدلیل بیماری، حال جسمی مساعدی ندارند.
به منظور تجلیل از یک عمر فعالیت حرفه ای دکتر محمد آقازادا امیری مراسم در روز پنج شنبه مورخه 4/3/96 از ساعت یازده در محل سازمان نظام پزشکی و با همت جمعی از همکاران و مسئولین سازمان، برگزار خواهد شد. ضمن دعوت از کلیه ی همکاران عزیز برای شرکت در این مراسم، از همه شما عزیزان خواهشمندیم برای صحت و سلامتی ایشان دعای خیر به درگاه خداوند منان داشته و به هر طریق ممکن پیام قدرشناسی خود به این استاد گرانقدر را ابراز نمایند.
 

هیچ نظری وجود ندارد

نظرات شما پس از تائید مدیران سایت قابل رویت خواهد بود. در صورتی که عضو سایت نیستید و مایلید که تصویر شما در کنار نظرتان دیده شود، می توانید از سایت گراواتار استفاده نمایید.
نام و نام خانوادگی پست الکترونیک
متن نظر
 


ارسال نظر